Çok Acil Lütfen Yardımcı Olun

Hilal1504

Merhaba dün 1.fotodaki gibi kediminz dudağının alt kısmında böyle bir yara çıktı bende mantar akne vs zannedip endişeyle gece nöbetçi veterinere gittim daga sonra vet kontrol edip bi sıkıntısı yok dedi. Bugün sabah uyandığımda ise ikinci fotoğraftaki gibi kedimin ağzının kenarındada bi yara çıktığını fark ettim. Bana yardımcı olurmusunuz endişelenmelimiyim

1 CEVAP

elifozzdemiir

o bolgede tuy dokulmesi varsa yuksek ihtimal mantar cunku mantar genelde agiz kenarlarindan basliyor