Kedimin Tüyüne Hep Kaka Bulaşıyor

nhazalsahin

Yeni bir kedi sahiplendik uzun tüylü kakası hep bulaşıyor tüylerine arka tarafındaki tüylerini kısalttım başka yapabileceğim bir şey var mı

4 CEVAP

nhazalsahin

Önerisi olan yok mu?

damladamlaxx

kakası cıvık oldugu icin bulasıyo olabilir kakasını kontrol edin

nhazalsahin

Kakası normal

Rmyss

Benim kedim de uzun tüylü bir sarman :)
Ve kakasini yaptığı zamanlarda bazen oluyor tabi tüylerine bulaştığı oluyor yada poposunda hafif kalınti kalmış olabiliyor.
Rulo peçeteyi çok hafif ıslatıp poposunu siliyorum
Yada peçeteye gul suyu sıkıp siliyorum. Sonuçta gül suyu gözlere bile iyi geliyor yemeklere bile katialbilen bisey o yüzden zararı olduğunu düşünmüyorum .her tuvaletten çıktığında yani büyüğünü yaptığında temizlemeye çalışıyorum. Bir sure sonra kendi alışır zaten eğer küçükse suan