Kum Onerileri

Hangi kum daha iyi ve hangi kum koku yapmıyor yardımcı olurmusunuz

12 CEVAP

sforselin

Koku hapsetmesi tam olarak nasıl söyleyemem, denediğimiz kumların hiçbirinde koku problemimiz olmadığı için. Ama şu anda kullandığımız Bigcat peleti önerebilirim. Tozutmuyor ve daha az dağılıyor. Topaklanması güzel.

Bikedi

Reflex aktif karbonlu kullaniyorum. Koku hapsetmesi cok iyi. Topaklanmasi da iyi. Toplu alinca uygun oluyor.

betul18

ben de sforselin’in tavsiyesiyle bigcat aldım keşke en başından alsaymışım hem önceki kumumdan(refleks) daha uygun hem eve dağılmıyo,0 toz yapıyo ve tuvalete atabiliyosunuz her gün plastik poşetle atmak doğa zarar veriyo diye düşünüyodum sifona basmak da verebilir gerçi ama yine de kat be kat daha iyi bentonitten kokuya gelince de çok güzel bi çam kokusu var benim hoşuma gitti kedim ilk başta istemedi kullanmak ama şuan kullanıyor.

elifkonakci

Quik Marsilya Sabunlu Bentonit Kum ve Proline Kokusuz Bentonit Kumu tavsiye ederim. Topaklanma performansları çok iyi ve hiç koku yapmıyorlar.

Siyammm

Pisi pisi koku olmuyor topaklanma iyi. Toz yok

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için bir çok kum denedim ama hiçbiri mirmir markalı karbonlu kum kadar kokuyu hapsedemedi 4 gün boyunca temizlemedim sırf test etmek için ama hiç bir şekilde koku yapmadı tavsiye ederim

Formix hem fiyatı çok uygun

Hilal001

BIGCAT tek gecerim

sayyavefaaa

ben pisi pisiden çok memnundum indirimde diye Quik aldım kokulu çıktı iğrenç bir kum hem koku yapıyor hem de topaklanması berbat bitsinde değiştiriyim diye bekliyorum

Verdatrtp

Şu an BigCat kullanıyorum toz sıfır, doğal hafif bir kokusu var kapalı tuvalet kullanıyorum belki o yüzden hiç koku sıkıntısı yaşamamışımdır. İdrar iyi topaklanıyor bir tek dışkı topaklanması iyi değil.Kediler içinde çok sağlıklı bence %100 organik

ferhat05

Natural bastet çam peleti kullanıyoruz. Etrafa çok az dağılıyor ama bentonit gibi koltukta, farklı odalarda falan göremezsiniz; sadece tuvalet kabının önüne dağılıyor. Koku, topaklanmama gibi Bigcat ve cat's lucky'yi de merak ediyorum.

ferhat05

koku, topaklanmama gibi sorunlarla karşılaşmadım.***