Kedim Susmadan Bağırıyor

Phoibos

Merhabalar iki kedim var. Büyük olan kısır. Onu herhangi bir odaya kapadığımız anda yanında bile olsak susmamacasına bağırmaya başlıyor bu huyu yeni gelişti acaba sebebi ne olabilir bu kadar kapanmaya tepki vermesinin ve nasıl düzeltebiliriz. düzenli eve gelen bir sağlık çalışanı var ve kedilerden ciddi korkusu olduğu için dışarıda tutamıyoruz o geldiğinde.

1 CEVAP

Mapple2

Tek Sebebi var Lilian dediği gibi ; Kediler kapalı kapılardan nefret ederler… Ne tarafında olurlarsa olsunlar.. :)