Nasıl Şımarık Bir Kedi Olabilir?

geceem

Kedim çoook sessiz bir hayvan, şöyle ki veterinere gittiğimizde bu akıllılığı hem veterinerin hemde orada bizimle oturan diğer hayvan sahiplerinin bile dikkatini çekti. Evde herkes inanın başının üstünde gezdiriyor, herşeyleri alıyorum normalde azıcık bile olsa şımarır bir kedi ama bu asla öyle değil haddinden fazla akıllı ben de bu durumuna sefil duruşuna artık üzülmeye başladım ????

3 CEVAP

sforselin

Dün gece duşakabinin üstünden aldım :') Evet, üstünden :')

Siyammm

Mutlu olmanız lazim

DoraFiko

Kesinlikle kedilerinde karakteri var. Sizin kedinixin karakteride öyle demekki. Ne mutlu size. Benimde büyük kedim o kadar efendiki yavru olmasına rağmen beklemeyi biliyor yemeğe masaya çıkmaz veterinerde uslu uslu durur. Ama küçük varki kapıdan kovsak bacadan girer öyle bir kedi :) istediği olmayınca cıyak cıyak :) emin olun diğer türlüsü daha iyi şanşlısınız