2 Aylık Kedim İshal Parazit Nasıl Temizlerim

Pisiuuu

2 aylık kedimi yeni sahiplendim parazit çıktı dün ilaç kullanmaya başladık her yere tuvaletini yapıyor uzun tüylü bir kedi o yüzden de çok pisleniyor tuvaleti tüylerinde kalıyor kumu felan da yapışıyor tüylerine ılık suyla pamuk yapıp siliyorum fakat geçmiyor hala pis kalıyor tek çare yıkamak oluyor ama yikasak mi bilemiyorum tavsiyesi olan var mı nabalım?

4 CEVAP

Ozge00

Sürekli yikayamazsiniz ki, hem daha küçükmüş. Poposundaki uzun tüyleri kesin hafiften.

Ozge00

Yada sadece popo kismini yikayabilirsiniz, komple değil de

Pisiuuu

Ama şuan pis yani şuan tüyleri kessem de bir şey fark etmeyecek anca tıraş etsek temizlenir onu da yapmak istemiyorum ya çok küçük daha zaten

Pisiuuu

Ya dün ilaca başladık herhalde yarın veya en fazla ondan sonra ki gün ishali paraziti biter Allah'ın izniyle ondan sonra bi tertemiz yıkanması lazım şimdi yikasam gene kirlenecek onu da düşünüyorum hastalığı geçince tekrar yikamam gerekecek tam temizlik olması için o yüzden kafam çok karışık ne yapmam gerektiğini bilemiyorum..