Kedimizin Karın Şişliği Neden ??

Emirza2700

** Kedim 3 aylık dişi , sağ yan karnında arka bacak hizasında şişlik var. Şişlik yumuşak ve ceviz büyüklüğünde , dokunulduğunda kedide herhangi bir tepki olmuyor. 2 haftadır var , özellikle yattığında ve yürüdüğünde belli oluyor. Kilosu 1.300 gr **

10 CEVAP

Mapple2

Vet ziyareti yapın

benjithecat

Umarım yağ bezesidir tümör olma ihtimali de var içinizin rahat etmesi için veterinere gidin hemen

Avokadomm

Kedinin iç parazit aşısı yapıldı mı ? Eger yapildiysa veterinere gidin önemli bir seye benziyor.

Emirza2700

(benjithecat) tümör olsa sert olması lazım değil mi?

Emirza2700

2 ay önce iç parazit aşısı yapıldı

Emirza2700

daha doğrusu 2 ay önce iç dış parazit aşısı yapıldı

bbeyzvv

1 aylık kediye iç dış parazit uygulaması mı yaptınız?

ballokumu

Kitle oynuyor mu sabit mi

Emirza2700

hayır kitle sabit oynamıyor

damladamlaxx

benim bi kedimde de vardı buna benzer bi sey vet iltihap demisti bi hafta sabah aksam götürüp patlattırıyoduk sisligi