Kedi Parfumleri?

naininna

Bu kedi parfümlerini merak ediyorum ama kedi kendini yalayarak temizleyen bi hayvan oldugu icn sagliksizdr diye düşünüyorum fikri olan var mi?

3 CEVAP

sforselin

Evet, sağlıksızdır. Kedinizde koku problemi varsa bi sağlık sorunu olabilir. Dişleri kötü durumdaysa ağız kokusu olabiliyor. Aynı şekilde kulağı falan için de geçerli bu durum.

gulsundusmez

Kedi parfümü alan ileri zekalılar kimler acaba? yazsınlar da bilelim.Parfümlü kum bile almayın derken normal parfüme geçmiş millet pes vallahi pes .Ellerine düşen hayvanlara acırım

ZehraBulutt

Asla kullanılmaması gereken bir şey.