Furminator İşe Yaramadı Galiba

betul18

petlebide hills mama alana furminator hediyeydi ben de aldım ama hiç o videolardaki gibi tüy çıkarmadı benden başka böyle olan var
mı kedimin cinsi tekir ve 6 aylık

4 CEVAP

sforselin

O kadar dökülmüyordur tüyleri, düzenli taranıyordur. Büyük de değil zaten o kadar. Mutlu olmanız gereken bir durum yani bence :)

Hannibally

Uzun zamandır ben de orjinal furminatör pesindeydim,o kampanya döneminde (normalde nd kullaniyirum)güvendiğim petlebinin hills kampanyasını görünce (ki stokta furminatör yok yazıyordu o dönem)o yüzden hills iyi bir mama,petlebi de orjinal ürün temin eder nasılsa diye (ki fiyat performans olarak da daha ucuza gelmiyordu,o yüzden de orijinaldir die dusundum,yani uyaniklik yapmak diil aksine güvendiğim siteden orjinal ürün temin etmekti amacım)ben de sipariş verdim lakin farkettim ki ürün maalesef orijinal değil,o yüzden furminatoru de mmamayi da iade edeceğim ...çünkü petlebi de tedarikci firma Anadolu pet de konuyla ilgili bı açıklama yapmadı????

betul18

nasıl yani orijinal değil mi ben de baktım hatta değilse iade ederim diye aldım ama yt izlediğim videoyla aynıydı birebir barkod nuöarası falan da var furminator’ün sitesinde şikayet edebileceğiniz bi bölüm var sahteleri. umarım değildir sahte :/

betul18

nasıl yani orijinal değil mi ben de baktım hatta değilse iade ederim diye aldım ama yt izlediğim videoyla aynıydı birebir barkod nuöarası falan da var furminator’ün sitesinde şikayet edebileceğiniz bi bölüm var sahteleri. umarım değildir sahte :/