Arkadaşlar Bi Bakın Hele :)

Soru değil birşey paylaşmak istedim, ş o k markete çocuk oyuncağı gelmiş, baktım aynı bizim dört ayaklı çocuklara aldığımız oyuncaklara benziyor hem de daha ucuz, kaptım iki oyuncak kedime, kule 15 lira, balıklar toplam 11 lira. Buralardan aldığıklarımızdan ne farkı var ki, çok güzeller.

7 CEVAP

Alperen07

Gerçekten çok güzel ve uygunmuş canım denedin mi oynuyor mu kedin benimki çabuk sıkılıyor oyuncaktan

Yok daha yeni aldım deneme fırsatım olmadı ama meraklandı başlarında döndü, kulenin içinde zilli üç top var, deliklerden atıyorsun aşağı kadar düşüyor yine alıp atıyorsun, eminim ilgisini çekecektir, zaten pet oyuncağı da alsan sıkılan sıkılıyor, en azından içim yanmaz o kadar para verdim diye :)

ZehraBulutt

Değil galiba altı kapalı di mi?

Katlarda hep aynı sistem var, tünel gibi değil. Kendi kendine oynayamaz o şekilde yani topları hep biri atıcak yukardan, yavru kediler için daha eğlendirici olur sanırım.

*Aldıklarımızdan

ZehraBulutt

Ay bu kule tünel gibi mi acaba?

Altı açık, siz yukardan deliğe topu bırakıyorsunuz o döne döne aşağı iniyor, sonra aşağıdan tekrar alıp aynı işlemi tekrar ediyorsunuz işte.