Kedim Taşındığım Evden Aşağı Atlar Mı?

ayseerik

Merhaba arkadaşlar,
2 tane kedim var ve bir tanesi bahçe katında oturduğumuzdan dolayı çıkıp gezip bir süre sonra eve geliyordu. Fakat şimdi taşınıyorum ve yeni evim 3. katta cam açtığımızda kedim bahçe katından olan alışkanlıkla atlamaya çalışır mı acaba? Ne gibi çözümler önerirsiniz?

5 CEVAP

Themis_hy

Atlar. Balkona camlara file takabilirsiniz. İnternetde satılıyor kedi kuş filesi diye.

shilohlael

Balkon a cam a güvenlik filesi alabilirsiniz.

sforselin

Bahçeye alışkın olmayan da atlayabilir. Atlamasalar da düşebilirler. Pencere, balkon kenarları ağaçtan değil. Tutunabilecekleri bir yüzey yok. Kesinlikle fileyle önlem almalısınız.
Kırıklardan tutun iç kanamaya kadar bir sürü ihtimal var, kedilerinizi kaybetmenize sebep olabilecek. O kadar çok ölen kedi var ki bu yüzden

Mapple2

Kesinlike Meraklı Kedilerin Cam / Balkon gibi yerlerden düşebiliyorlar.. Allah korusun

Çözüm ; " Sineklik ve Pencere Güvenlik Kilidi " Balkon için de File öneririm.

shilohlael

En iyisi arkadaşların dediği gibi file taktırmak. Hele 3. Kat ise.
Daha yüksekten 11. kattan bile bakanlar merak edip cam dışına kenarına çıkan kedilerde var.