Hassas Mide Ve Sindirim Kolaylığı İçin Mama Önerisi?

shilohlael

Kusmalarımız durdu ama hassas midesi için mama arıyorum. Veteriner maması değil ama. Daha önce kullanan oldu mu? Pro Plan OptiDigest var ama kuzulu yer mi bilemiyorum. Pro Plan de de böyle bir sorun yaşadık ondan vazgeçme zamanı geldi diye düşünüyorum.

4 CEVAP

sforselin

Mama önerisi yapmayacağım ama ev yoğurdu, kefir vb. ile sindirimini desteklemeniz güzel olur. Bağışıklığı için falan da güzel zaten.

HillB

Viyo probiyotiğini de kullanabilirsiniz ek takviye olarak. Sindirim için çok faydalı.

Themis_hy

Brıt Care Lilly kullananlar memnun.

shilohlael

Immun System Veda kullanıyorum yaş mamaya katarak. Pro Plan delicate önerdiler bir de.
Lilly'e bakacağım çok teşekkürler.
Yoğurt, süt ve süt ürünleri tüketmiyor maalesef. Kusmaları arasında sonradan yoğurt koydum ama tınlamadı hiç.