Acil Patisini Arı Soktu

catguardian

kedimin patisini arı soktu ne yapabilirim? hangi kremi sürmem lazım? bir veteriner cevap vermiyor diğeri de şehir dışında şimdilik soğuk kompress uygula dedi.

5 CEVAP

ayseerik

ahahahah yerim ya. biraz buz tutmanız yeterli olacaktır acıması dışında bir şey olacağını sanmam :)

ayseerik

Ama tabiki patisi değil tüm kolu şişerse bir veterinere götürün alerjisi olabilir.

catguardian

tamam teşekkür ederim şu an iyi gibi görünüyor ama bakayım

gulsundusmez

sakin olun tuturmaz pek ama buz kompres yapın 2-3 dakika. Geçer sonra 2-3 güne şişi iner :) bizimde başımıza geldi.

catguardian

çok teşekkür ederim