Acil Acil Acil

JeRim

Az önce bir yavru kediyi çocukların elinden zor aldım Dehşet içinde her yeri pire karış karış geziyorlar o kadar çoklar ki yüzünde taze kan lekeleri bile var yarın sabah veterinere götüreceğim şuan ne yapabirim ayrıca genital bölgesinde sorun var yara olup kabuk bağlamış idrar çıkışı kapalı gibi şuan karnı tok uyuyor

3 CEVAP

JeRim

1.5 aylık civarı

ZehraBulutt

Pire tarağıyla taramayı deneyebilirsiniz ama çok uğraştırır, imkanınız varsa şimdi gidin vete sprey sıksın hemen dökülür pireler.

Sarloyavru

Eğer bugün veterinere götürme imkanınız yoksa o zaman sıcak bir yatakta uyusun sizin yapabileceğiniz şuanda çok bir şey yok gibi