Feline Corona

Firuzecik

Merhaba bugün 4te kızım ameliyat oldu, kısırlaştırıldı. Operasyon öncesi kan testi istedim corona pozitif çıktı. Vet %98 her kedide olur endişe etmeyin fipe çevirmez bağışlığı düşmezse dedi. Ben yine de endişelendim. Herhangi bir tedaviden bahsetmedi ben de telaşla sormayı unuttum. Kedisi corona pozitif olup herhangi bir sorun yaşamayan var mı?

4 CEVAP

shilohlael

Benim kedimde kısırlaştırma sırasında çıktı şok oldum. Çok korktum.
Önce biraz takmadım ama bana Veda Immun system önerdiler.
Kesinliklele bağışıklık güçlendirici kullanmanızı öneririm. Ben üç sonra kestim ömür boyu bunu mu kullanacağım dedim fakat kedimde dil ülseri çıktı. Bağışıklığı düşük stresli diye iç parazit oldu kusmaya başladı. Kısacası çocuğunun Coronası olan anneler daha dikkatli olmalı. Stres tetikliyor ve bağışıklık sistemi çok çok önemli. Sindirimi rahatlacak ürünler kullanmalısınız ve bence önemli şeylerden biri vitamin ve Immun System destekleyici takviyeler.
İyi akşamlar. Uzun ömürlü bir ponçik olsun inşallah güzel çocuğunuz.

Firuzecik

Çok teşekkür ederim cevap için vitamini ve aminosol surubu var ondan arada kullanırım. Dediğiniz vitamini de alırım.

shilohlael

Çok geçmiş olsun tekrardan.

shilohlael

PHYTOMINS for IMMUNSYSTEM takviyenin adı fakat siz yine de Veterinerinize danışın. Zaten Veterinerler satıyor sadece.