Kopegime Arkadas Olsun Diye Bir Kedi Almak İstiyoruz Ama Anlasabilirmi Sizce

Holosko

Anket

Anlasir
(10 oy)
Anlasmaz
(1 oy)
Olabilir
(3 oy)
Toplam (14 oy)

Kopegim 2.5 aylik

8 CEVAP

Duranlar10

Bizim eskiden kedimiz vardı 5 aylıktı köpeğimiz 2 aylıktı 1 hafta geçtiği zaman bahçede 2 si oyun oynadıklarını gördük :)

dollfacepersian

Kedi ve kopekler sanılanın aksine çok güzel ve kalıcı dostluklar kurabilir. Yetişkin ve birbirlerinin türleri ile bir sorunu olmayan kedi ve kopekler de birbirine alışabilir.
Köpeğiniz yavru olduğu için çok daha rahat anlaşacaktır. Kedinin de yavru olması daha iyi olur. Kademeli alıştırma süreci uygulamanız gerekiyor . İnternette bununla ilgili birçok bilgi var

Holosko

Tesekkurler

pisicikpisicik

golden ise hiç problem çıkmaz,

Holosko

Tesekkurler

Berkant07

4 aylik ked8m bi bucuk yasinda golfenim var kopegim 5 aydir kedim 2 aydir benle ilk tanistiginda bile hic sikinti olmadi kopekten kopege degisir

Buse52

*Kedi de uyum sağlayabilirse olabilir bence.

Gofretsla

yanına yavru bir kedi almalısınız yetişkin bir kedi köpeğinizle uyum sağlamayacaktır