2 Aylık Yavru Kedim Hiç Kuru Mama Yemiyor

Pamuktzcn

2 aylık yavru kedim var tekir kedisi hiç kuru mama yemiyor kuru mama yemeye nasıl alıştıra bilirim

4 CEVAP

Ozge00

Tavuk suyu, haşlanmış tavuk eti veya yas mama karıştırın kuru mamasina

chromatica

benim kedimde yemiyor, ben ıslatıp çatalla ezip veriyorum o şekil yiyor. siz de deneyebilirsiniz.

SLeo

Yaş mama yiyorsa yada tavuk suyu et suyu vs onunla karıştırarak verin zamanla yaş mamayı yada ne kullandıysanız onu azaltarak kuru mamaya geçiş yapın umarım alışır bu süreçte

heybetaltay0

Kuru mama ile yaş mamayı karıştırıp verin yada tavuk suyu içine kuru mama katın en kötü ihtimal kuru mamayı sıcak suda hafif ıslatın biraz soğuduktan sonra yiyin aynısını bende yaşadım ben ilk önce mamayı ıslatırdım sonra yaş mama ile karistirirdim zamanla islatmayip yaş mama ile karistirirdim ama az verdim yaş mamayı çünkü ishal yapıyor diye ondan sonra hiç vermedim 1 2 gün az az yediler sonra yemeye başladılar