Bakar Mısınız

cookieeee

merhaba kedim 4 aylık bana geldiğinde iki buçuk aylıktı , benden önceki sahibi kuru mamaya geçer geçmez yetişkin mamasıyla beslemiş bana gelene kadar, bunun ne gibi zararları olmuştur? kedim şuan çok zayıf, zayıf olmasının sebebi o mudur, kendini toparlar mı sizce?

2 CEVAP

Themis_hy

İyi bir mama ile toparlar merak etmeyin. Yavru mama daha besleyici bir mama ve mama taneleri daha küçük olduğundan daha kolay yiyorlar. Sizin kediniz büyük taneleri yemede zorlandığı için az yemiş ve yeterince beslenememiştir.

hazzelto

Ben kedimi sokaktan aldığımda iyi beslenmemişti ve çok zayıf bir yavruydu. Yavru kedi maması ve haftada birkaç kez haşlanmış tavuk, et yumurta vs vererek toparlandı. Çok sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.