Karnı Şiş Yavru Kedi

Simay95

İyi akşamlar geçen gece arkadaşım sokakta yavru bir kedi bulmuş gece yavru kedi mamasınyok diye biraz süt ve yetişkin maması vermişler. Ben şimdi ziyarete geldim kedinin genel durumu iyi sevince gurul gurul yapıyor lakin karnı çok şiş. Bugün iç dış parazit aşısı için veterinere gitmişler bir sorun yok demiş ama aynı veterinerle ilgili başka sorunlar yaşadığım için birde buraya sormak istedim yarın başka veterinere gidicez. Kedinin uzun süre aç kaldığını biliyoruz, geldiğinde kemikleri gözüküyormuş acaba uzun süre açlık çektiği için mi karnı bu kadar şiş?

2 CEVAP

roserna

mutlaka iç parazit damlası yaptırın bana kalırsa. ben de yakın zamanda bu şekilde küçük yavru kedi buldum. veterinere götürünce direkt iç parazit damlası yaptı karnı çok şiş diye. uzun süre açlık çekip sonradan yemeklere saldırdıkları için fazla yiyorlar ve karınları şişiyor bu da olabilir. ama karnı yemekten olabilecek şişliğe göre daha fazlaymış gibi.

roserna

mutlaka iç parazit damlası yaptırın bana kalırsa. ben de yakın zamanda bu şekilde küçük yavru kedi buldum. veterinere götürünce direkt iç parazit damlası yaptı karnı çok şiş diye. uzun süre açlık çekip sonradan yemeklere saldırdıkları için fazla yiyorlar ve karınları şişiyor bu da olabilir. ama karnı yemekten olabilecek şişliğe göre daha fazlaymış gibi.