Kedimin Ağzında Ve Burnunda Siyah Nokta

denizbaliik

Dün sormuştum bugün de fotoğraflı göstermek istedim. Kedimin ağzında ve burnunda böyle noktalar çıktı. Sebebi ne olabilir ?

3 CEVAP

denizbaliik

“Lentigo sadece kozmetik bir durumdur ve veterinerinizden herhangi bir tedavi gerektirmez.”

Araştırdım genel olarak böyle denilmiş fakat ben yine de bi veterinerimize göstereceğim. Teşekkür ederim

SLeo

Melanositlerin dudaklarında ek bir pigment üretmeye başladığı zaman böyle renkler oluşuyormuş karanlık çil diyorlar "lentigo" gibi duruyor lütfen bir araştırır mısınız bunu

Mapple2

Tam emin olmamakla birlikte Kedi Aknesi olabilir belki ,Vet ziyareti yapsanız iyi olurum.
Geçmiş Olsın