Kedim Çiftleşebilir Mi

Duruadal
Duruadal

676 Puan

9 aylık bir scottish fold erkek kedim var ve kısırlaştırmadan önce ondan bir yavru almak istiyorum beraber eğlenebilirler diye ama kedimin bir testisi hala karın boşluğunda veterinerimize sorduğumuzda eğer öbür testis normal çalışıyorsa bir şey olmaz dedi ama kedim kızana girdiğinde koku bırakmadığı için beni biraz düşündürdü ben de bu yüzden şunu merak ediyorum kedim sağlıklı bir şekilde çiftleşmeye uygun mu? Yoksa hiç çiftleşmeden kısırlaştırmalı mıyım???


3 CEVAP

ZehraBulutt
ZehraBulutt

131043

Beraber eğlenmesi için kendi yavrusu olmasına gerek yok, yuva arayan zor durumdaki yavrulardan birini sahiplenin. Kendi yavrusu da olsa o bunun farkında olmayacak zaten, ilk geldiğinde tıslayacak istemeyecek. Havalar da soğumuşken bir yavruya sıcak bir yuva vermek çok daha güzel bir duygu emin olun.


BellaMia
BellaMia

882

Kedinizin eğlenmesi için yavru kedi ihtiyacınız var ise bahçemde çok güzel yavru kedilerim var ama kulakları kıvrık değil


Cins kedinizi neden çiftleştirmek istiyorsunuz ki?? Ciftlestirip ondan bir yavru almayı düşünmek yerine sokakta yardıma muhtaç sürüyle can var, onlara yuvanizi açabilirsiniz. Cins hayvanların ciftlestirilip satıldığı yerde maalesef sokak canlarına yuva bulmakta zorluk çekiyoruz.
Kediniz her kızgınlığa girdiğinde çeşit çeşit alışkanlıklar kazanacaktır. Bu sefer koku birakmamis olabilir ama bir dahakine bırakıp bunu alışkanlık haline getirebilir. Tavsiyem bir an önce çiftleştirmeden kedinizi kısırlaştırmanız..


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 121 Görüntüleme
  • 3 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 29997 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR