Erkek Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum Ona Herhangi Bir Zararı Olur Mu?

Po2ya

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aylık civarı erkek bir kedim var şu an kızgınlık dönemine girme belirtileri vermeye başladı kendi iyiliği için kısırlaştırmak istiyorum ama eskisi gibi neşeli oyuncu olmayacağından ve karakterinin değişeceğinden korkuyorum sizce onu kısırlaştırmak doğru mu

7 CEVAP

Ayben02

Tam tersine kisirlastirildiktan sonra daha oyuncu oluyorlar mecbur yapacak başka birşey olmayınca oyun oynar :):):)

sforselin

Biz 0 karakter değişimi yaşadık.

Minnakpatipuki

Benim kedim yaklasik 9 aylıkken kisirlastirildi. Şuan 2 yaşını bitirdi ama oyunculuğundan gram bisey kaybetmedi. Hâlâ deli bişey ve meraklı. Geceleri uyandiriyo evde koşarken ama hiç olmazsa rahatsız değil mutlu oyun oynuyo. Mutlu olduğu icin göz yumuyorum geceleri fink atmasına :) Sakinleşir demislerdi ama yok yani hala yaramaz

NSukun

Kisirlastiktan sonra çok daha sevecen ve oyuncu oluyor çünkü onu büyük bir stresten kurtarmış oluyorsunuz.vayrica erkek kedilerin kısırlaştırma operasyonu çok kolay 15 dakikalık bı işlem sonra

NSukun

Kisirlastiktan sonra çok daha sevecen ve oyuncu oluyor çünkü onu büyük bir stresten kurtarmış oluyorsunuz.vayrica erkek kedilerin kısırlaştırma operasyonu çok kolay 15 dakikalık bı işlem sonra

Po2ya

Gerçekten çok teşekkür ederim içimi çok rahatlattınız ❤️❤️❤️
Allah izin verirse birkaç güne kısırlaştıracağım

Poficann

uysal ve sevecen olacağını düşünüyordum veterinere de sordum evet kısırlaştıktan sonra uysallaşıyor dedi fakat daha da enerjik oldu onu yakalayamıyoruz bile????