Yeni Köpek İçin Mama

mertunal

Birkaç gün içinde barınaktan yetişkin bir köpek sahiplenmek istiyorum. Sizin de bildiğiniz gibi barınakta ki birçok köpek çok zayıf ve sağlıksız oluyor oranın şartlarından dolayı. Çok pahalı olmayan 15 kgsu 150 TL'yi geçmeyen bildiğiniz kaliteli mama var mı diye sormak istedim ben Los canis düşünüyorum o fiyatlarda en iyi o gibi gözüktü bana acaba sizin onerebilceginiz bir marka var mı

13 CEVAP

zibityus

ikisi de kötü bence de ama bonaciboda glukozamin kondritin daha yüksek

zibityus

bonacibo

mertunal

Teşekkürler

mertunal

Teşekkürler

mertunal

Teşekkürler

Erogluekiin

Kedi maması olarak mystic bonocibo dan daha iyiydi sanırım köpek maması da öyledir mystic e bakabilirsiniz

mertunal

Teşekkür ederim

pro choice kullanabilirsiniz ekonomik ve iyi bir mama

zibityus

pro choice kötü

Zeynepulku

Bina cibo daha kötü :/

zibityus

hayır daha iyi

Zeynepulku

Ama bonacibo kötü

Zeynepulku

Pro chocienin içeriğinde kotu ama bonaciboda bir onun kadar kotu bence :)