Kedimin Kakasından Sonra Kan

Buseyummysu

Merhabalar , kedim 6 aylık ama bize çok küçükken geldi ve pek anne sütü almamıştı daha önce de buraya aynı konu ile gelmiştim ve yine aynı konudayım 1 hafta önce kedime ilk kez yaş mama aldım ve 2 gün sonra ishal oldu mamanın tamamını vermemiş olmama rağmen. Bebekken kullandığı ishal ilacını verdim şu an katı yapıyor kakasını bir sorun yok ama tuvaletini yaptıktan sonra kendini çok fazla zorluyor ve ıkınıyor kan geliyor sıvı halinde veterinere sordum ilacı 1 hafta düzenli verdiğimde geçeceğini ve normal olduğunu anne sütü az aldığı için bu durumun iletti ama endişeliyim . Keyfi yerinde oyun oynuyor yemek yiyor mutlu . Halsizlik de yok. İlaca devam mı etmeliyim yoksa başka bir veterinere mi danışmalıyım . Bu durumu yaşayan veya konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba kullandığımız ilaç ektedir.

4 CEVAP

Latahzen27

Kıyamam ya ona:((

Buseyummysu

Yani bilmiyorum o kadar uysal ve akıllı bir kedi ki evimizin bebeği resmen dediğim gibi endişelenmeli miyim ilaca devam mı edeyim bilemiyorum

suddeez

İçiniz rahat edecekse danışın başka bit veterinere belki Farklı bir tedavisi olur

Buseyummysu

Yani bilmiyorum kan beni endişrlendiriyor diğer kedimiz öldükten sonra panik atak oldum resmen sürekli bir panik hakimdeyim belkide ben büyütüyorum ama sizce endişelenmem gereken bir konu mu