2 Aylık Kedim İshal İlaç Kullanıyor Ama Geçmiyor..

Pisiuuu

2 aylık kedim ishal tanidik veterinere sorduk parazit dedi ve 2 ilaç verdi biri antibiyotik (amoksivet500) diğeri ise parazit ilacı (tenizol) bunları kullanmaya başladık bugün 2. Gündü haplarda ama hala ishal zaten toplam 4 gündür de ishal şekilde devam ediyor ne yapmam gerekli bilemiyorum ilaçlar ne zaman etki eder de biter ishali bi fikri olan var mı ya??

2 CEVAP

Sahidegulcan

Durun benim kedim de 6-7 haftalıkken parazit ishali yaşadı.
Veteriner iç dış parazit aşılarını yaptı ardından bir çocuk şurubu önerdi. İnanın ertesi güne iyileşti yavrum. İlaç Dıafuryl. Eczacıya diyin zaten kedim için alıyorum diye o da size yardim eder. Bu ilaç hem hafif ama çok işe yarıyor. Ben sabah akşam 1 cc vermiştim. Tam sonuç almak için 2 gün kullandım ve ishal tamamen geçmişti.
Size de geçmiş olsun şimdiden :)

gulsundusmez

probiyotikte verebilirisiniz