Kedimin Ayağı Sıkıştı

roserna

kedim geceleri çok enerjik oluyor sürekli bir yerlere pusu kurup üstüme atlamaya çalışıyor. bugün de kaloriferin üstünde perde arkasında bana pusu kurmuş sandalyeye oturunca birden kucağıma atlayıp çığırmaya başladı. başta anlamadım hemen baktı ayağını sıkıştırmış kaloriferin arasına onu çekip atlamaya çalışıyor. hemen kurtardım tabii üç dört tane de tırmık yedim ama kurtuldu. zaten kendini yere atmaya calıstıgından incitti herhalde. olay maksimum 6 7 saniye sürdü sıkıştırması atlaması kurtarmam vs. ilk başta bir dakika falan çok az topalladı şimdi topallamıyor. basıyor baya. sizce veterinerlik bir durum var mı?

2 CEVAP

Aynısı benim başıma geldi bu yaz, sıkışan patisi şişti ama dediğiniz gibi üzerine basabiliyordu, sadece dokundurmuyordu patisine. İki-üç günde geçti, kırık gibi birşey olsa duramaz zaten, gözlemleyin, ağrısı acısı oluyorsa Vet. götürün.

roserna

bu arada şu an bayağı oynuyor koşuyor basıyor üstüne ama bu aralar hasta olduğu için ister istemez pimpirikleniyorum her şeye.