Yardım

serry

petshop a mama almak için girdiğim de 5 yaşların da ki erkek cocker köpeğim için bu mamayı önerdiler. arkadaşlar iyi ve doğru bir mama mı?

6 CEVAP

Holosko

Mamanin nasil oldugunu bilmiyorum ama bu zamana kadar bu mamayi hic duymadim. Ama bilindik mamalardan alin bence .

dollfacepersian

Bende hiç duymadım. İçeriğine bakacağım sizin için

serry

ilk köpek deneyimim bu yüzden mamaları pek bilmiyorum. mama kabına koyduğum da afiyetle severek yedi umarım birsey olmaz:)

dollfacepersian

İçeriğine baktım şimdi. Buğday ve mısır gibi alerji yapabilecek tahıllar içeriyor. Bunun yanında et oranı ve vitamin oranı bana az göründü. Kedim olduğu için köpek mamaları hakkında çok fazla bilgim yok. Daha fazla bilgi sahibi olan biri içerik değerlendirmesi yapsa çok daha iyi olur

Holosko

Evet degerleri dusuk ve alerji yapabilecegi tahillar tasiyor
Bence baska mama al

serry

tesekkürler önerinizi dikkate alıcam