Kedide Konjonktivit?

Slp

Kedimin gözünde kızarıklık sulanma ve kısma var veteriner konjonktivit olduğunu söyledi ve vigamox kullanıyoruz. Kaç gün sürdüğüyle ilgili bilgisi olan var mı? Ve acaba gentagut daha mı iyidir vigamoxtan?

2 CEVAP

bilgeeda

Yaklaşık 1-2 hafta kadar önce bizde de vardı, veteriner tobradex damla verdi ve sadece 2 kere damlatabildim ortalığı yıktı resmen. Ben de papatya çayı ve normal siyah çayı ılıtıp ayrı ayrı iki gözüne de sabah akşam sürdüm 3-4 günde geçti, şimdi çok şükür iyi gözleri

Slp

Teşekkür ederim deneyecem çayı zararı olmaz en azından