Kısırlaştırma Sonrası Yakalık Takmama

Firuzecik

Selam arkadaşlar. Kedim dün akşam 4te operasyon geçirdi. Tek ve yandan dikişi var. Elisabeth yakalığıyla teslim aldım. 3 gün taksın dendi. Narkozun etkisi ancak daha şimdi çıktı. Her kendine geldiğinde yakalıktan dolayı delirmiş gibi koşmaya çalışıyor kendine zarar veriyordu. Ben de yakalığı çıkardım rahatça uyudu gece. Sizce bir sorun olur mu ? Hemen dikişini söker mi ? O tarafını yaladığını hala görmedim. Şimdiden teşekkürler.

5 CEVAP

Zeynepulku

Giysi giydirin veya yarayı sargı bezi ile sarın fark etmediğiniz zaman dikisleri sökebilir.

gulsundusmez

Hiçte bir şey olmaz ben sokak kedilerimi sokağa bırakıyorum 16 saat klinikte kaldıktan sonra.

sanslibuyuyor

benim kedim de yakalık takmadı dikişi düşüne kadar 10 güne yakın hep yanımda tuttum nerde uyursa onun yanında uyudum ben de yalamaya çalışınca dikkatini dağıttım bence takılmasına gerek yok ama siz bir veterinerinizi arayıp sorun

Firuzecik

Sargı beziyle sarmayı ve giyisi giydirmeyi denedim oraya herhangi bir şey temas ettiğinde bağırmaya tıslamaya başlıyor. Birşeyin dokunmasını istemiyor acıyor sanırım :(

Poficann

Ben takmadım erkek kedimi orasını yaladığı zaman izin vermiyordum hiç bişi olmaz