İç Parazit İlacı

Merhaba,benim iki kedim var kedilerimi ic parazit için sürekli veterinere götürmek istemiyorum, 3 4 ayda bir verebileceğim bir hap vs biliyor musunuz

2 CEVAP

yukime

Evet veterinerden alabilirsiniz hapı. Caniverm almıştım ben, kedinizin kilosuna göre uygun olarak veteriner miktarını da belirtir.

AngelHacker

Hap var yemeğine karıştırabilirsin. Sadece kusabilir dikkat et. Kusarsa ikinci dozu verme. Ve iğneye götür. Bir de kusmaması için yeni emmiş bebeğe davranır gibi davran kusma riski azalsın. Ben hep hap veriyorum. Tanesi 20tl 10kilo için. 1/4 veriyorum ben.