İlacını İçmiyor

Ssudegaliba

Dün veteriner ishali için şurup verdi fakat şurubunu veremiyorum yarısını içiyor yarısını ağızından çıkartıyor nasıl verebilirim şurubunu (şırınga ile veriyorum)

5 CEVAP

Esila46

Patisine sürün yalar

1453Fatih

Ben de şırıngayla vermeye çalıştığımds yutmsyıp kçpük şeklinde çıkardı tavuk göğsü ve haşlanmış patates verin ishal için iyi

Zeynepulku

Siringayi ağzının yanından sıkın bu arada bir kişi tutsun kedinizi. Hemen siktiktan sonra boğazına hafif masaj yapin yutkunsun

Mapple2

Patisine , Sevdiği Oyuncakları sürün oradan yalasın veya 1 litre suya 1cay kaşığı tuz / 1 çay kaşığı şeker şeklinde su yapabilirisiniz..

Feridunn

Benim kedilerimin ishali içinde şırınga ile şurup vermeye çalışmıştık ne denesem bile kokusunu alınca kaçıyorlardı 1 kişi tutuyor diğer kişi şırınga ile sıkıyordu başka türlü ilacı veremiyorduk yemeklerine kattık yoğurt içine koyduk fakat kokusunu alıyorlardı zor bir dönem sizi çok iyi anlıyorum