Hangi Mamayi Kullanmalıyım?

naininna

Kedim doğurali 3 ay oldu 3 aydır royal canin yavru maması ile besliyorum 2 yavru gitti 1 yavru kaldı onu da sahiplendirixem ama simdi annesi için hangi manayı kullanmaliym? 1 yasinda, kisirlastiricam 1 hafta sonra (kisir kedi mamaları ayri oluyormus) cins değil sokak kedisi

1 CEVAP

Themis_hy

Brit care, bravery, fitmin kısır kedi mamalarından birini seçebilirsiniz bütçenize göre. Kısır kedi için happy cat da almanyada baya tutulan bir marka. Ben de kısırlaştıracağım ve ilk tercihim bravery olacak.