Nd Mama Yapış Yapıştı Yardımcı Olur Musunuz

Merhaba arkadaşlar. Ben internetten her zaman aldığım yerden nd mama almıştım 1.5 kiloluk kapalı paket son kullanma tarihi 12/2021di ve mamayı şimdi açtım kedime vermek için böyle yapış yapıştı kıtırlığı yoktu bozulmuş mu bu nolmuş anlamadım?

4 CEVAP

Themis_hy

Nd lerin küçük paketleri yeme garantili olduğu için açılmış ve eksilmiş olsa daha iade edebiliyorsunuz.

mertunal

Yedirmeyin bence mamayı aldığınız firma ile görüşün

Ayni seyi daha 4-5 gun once yasadim yagli oldugu icin oyle saniyoruz. Hic bir problem yok vallahi istahla yiyorrr

Teşekkür ederim herkese ancak bakabildim dediğiniz gibi iade ettim :)