2 Kedi İçin Uygun Fiyatlı Mama Tavsiyesi

Akgulertut

Arkadaşlar 1 tane kedim varken proplan alıyordum tüm asilari tam ve kısır söyle bir durum var yan arsadaki kediyi ewe aldım şuan çalışmıyorum 2.cisinede aynı veteriner masrafını yapabilecek gücüm yok kediler hemen hemen birbirine alıştı benim evimdeki 8 aylık civari diğeride 1.5 aylik gibi bana uygun fiyatli içeriği cokta kötü olmayan hangi mamayi tavsiye edersinz veteriner masrafını bir şekilde halledebilirim ama mama kulfetli olacak mama fiyatlarida ortada

5 CEVAP

Ayben02

Benim de iki kedim var şuan mystic kullanıyorum içeriği de güzel fiyatı da onerebilirim ama denemek için önce numune alın çünkü bazı kedilerde ishal yapabiliyor bir de sevip sevmeyeceğini gorursunuz mesela şuan c a b u k m a m a da 170 tl

sforselin

Mama markası önerisi yapamam ama mamaları 10-15+ kiloluk büyük paketlerde almanız maliyeti baya düşünüyor. İki kedi olduğu için bayatlamaz da zaten.

sforselin

Yaş mamayı da kolları sıyırıp kendiniz yapmaya başlarsanız kaliteli yaş mamaların önlenemez fiyat artışına dur diyebilirsiniz jmjbmjb

Zeynepulku

Mystic felicia golosi matisse orta fiyatlı mamalar. Ya mamayi evde kendiniz yapın haşlanmış tavuk ve ciğer ile 25-30 liraya aylık yas mama masrafını çıkartırsniz.

Akgulertut

Kedim yavruya alıştı ama bakarken güzel şekilde bakmak istiyorum yoksa sahiplendiricem küçüğü kedimin tekte kalmasını istemiyorum uygun fiyatli mama arayisimdayim