Vitamin

Zehra78676

Kedi için vitamin takviyesi ve parazit aşıları kaçıncı aydan başlar?

4 CEVAP

FeyzaZeynep

Kediniz yavruysa Gimcat Kitten Pasteyi öneririm ben memnun kaldım

sforselin

Parazit tedavileri 6. haftadan sonra yapılmaya başlıyor. Vitamin takviyesi kullanılması gerekmiyor. Bunun yerine kaliteli mamaya para yatırmak daha mantıklı. Yok ben onu da istiyorum, vetim de onayladı, abartmayacağım zaten az az vericem derseniz bizim kullandığımız kitten paste'de 6 haftadan sonra yazıyordu mesela.

Zehra78676

Teşekkür ederim

Zehra78676

Teşekkürler evet yavru :)