Sokak Hayvanları İçin Mama

Karameeell

Arkadaşlar daha önce champion Dana etli bir mama aldım on beş kilo elimde patladı yemediler barınaktaki hayvanlar yerlerse diye veteriner verdim.. Şimdi bir tane almak zorundayım çok pahalı bir mama alamiycam işsizim şuan ******** da bir mama gördüm nasıldır bilmem kullanan bilgisi olan varmi yardımcı olurmusunuz

4 CEVAP

Karameeell

Kimse bilmiyormuuuu

Latahzen27

En genelde elimde olanı veriyorum reflexin karşık olAnını veriyorum bi paket btti bnde alicam tekrar

Minikmuezza

Milo ve new cat bu markalara bakin birde ayni fiyattalar

Themis_hy

Sokak hayvanları için alınabilecek en iyi mama golosi. Onun da kilosu 20 tl civarı. Daha ucuz yerli mamalar çöp malesef