Catmip Kullanan Var Mı

Catmip nasıl bir sey acaba arkadaşlar? Bazıları uyusturuyor uzak tutun diyo
Bazıları tam tersini söylüyor kafam karıştı sizce kedime almalı mıyım

3 CEVAP

HillB

Her kedide farklı etki bırakıyor sanırım. Ben toz şeklinde aldım, arada oynasın diye oyuncaklarına sürüyorum; cezbediyor kediyi. İstenmeyen bir durumla karşılaşmadık biz.

Hm tamam teşekkür ederim :)

Succubus

ya şöyle, catnipin de yerlisi makbul. ithal edilenler raflarda ne kadar bekliyor bilmiyorum ama instada evinde yetiştirip satanlarınki baya etkili. öbürlerinin suratına bakmıyor bizimki. bir de catnip için çıldırıyorlar, abartılı kullanınca da bağımlılıktan ziyade şımarıyorlar bence. arada ufak bir eğlence olarak dozunu kaçırmadan verin verecekseniz.