Yavru Kedimiz Hareketsiz

Nurrkaraa

1 haftalık yavru kedimix var 2 gün öncesine kadar sürekli miyavlardı uyumazdı pek iki gündür hep uyuyor çok hareketsiz veteriner bir şey demedi korkuyoruz ama sorun var mıdır

2 CEVAP

1453Fatih

Benim kedimide 2 haftalıkken aldım başta yatağın altına saklanıyordu yavaş yavaş çıkmaya başladı 3 4 haftalıkken at gibi koşturmaya başladı yaşı daha çok küçük yemek ve tuvalet dışında çok hareket etmezler zaten yavaş yavaş hareketlenmeye başlar

AngelHacker

Hareketsiz olması normal. İştahını takip et. Sakın inek sütü verme. Bir de aman üşümesin çok küçük daha. Bunlara dikkat ettiğin sürece korkmana gerek yok.