Tüy Dükülmesi

Slp

Kedimin sadece sırt kısmında tüy dökülmesi olmuş. Sebebi nedir?

6 CEVAP

Slp

Kaşıntı yok uyuz gibi değil. Mantar daha önce olmuştu ama ona da benzemiyor. Alerjik olabilir mi bilmiyorum bu sıra çok fazla balık tüketti ve dün hatta kusmuştu çok yediği için

AngelHacker

Uyuz olmadığından eminsen alerjik bir durum olabilir. Benim kedimde tavuk yüzünden olmuştu. Bir de mantar tarzı durumlar da bölgesel döküyormuş.

sforselin

Yüzünde ya da yakın bölgelerde de var mı? Mantar olabilir çünkü :(

AngelHacker

Balık verme bir süre balık sebepli mi anlayalım. veterineri arayıp uygun bir krem ismi de alabirsin. Korkacak bir durum olduğunu sanmıyorum..

Slp

Tamamdır teşekkür ederim????

tugbaozgun

Veterinerinizi arayıp bir danışın derim hastalığı varsa bile erken müdahale edilir