Kedim Fazla Mı Kilolu?

Po2ya

Arkadaşlar kedim yaklaşık 7 aylık smokin cinsi erkek bir kedi.Şu anda 4 kilo civarı sizce 7 aylığa göre fazla mı baya bir uzun olduğu için kilosunu çok göstermiyor ama yine de endişelenmeli miyim ?

8 CEVAP

Zeynepulku

Benim kedimde 7-8 aylıkken 4 kgydi simdi 19 aylık 5,5 kg normal bence

sforselin

Kilolu durmuyorsa sorun yoktur. Rakamlara takılmayın. Vücudundaki yağ oranı önemli, kaç kilo olduğu değil.

ecrinnurAslan

Ben de hiç bilmiyorum ilk defa kedi besleyeceğim nasip olursa

elifozzdemiir

aslinda yasina ve kilosuna gore degil durusuna gore degisir https://www.google.com/amp/s/********.com/kedimin-kilosu-normal-mi/amp/ bu linkten bakabilirsiniz

baranertaga

Biraz fazla sanki benim ki de smokin kedi haftaya 4 aylık olacak 1.4 kilo

tugbaozgun

Veterineriniz daha iyi sonuç verebilir bu konuda

iremkablnn

Benim erkek kedim de 4 buçuk aylık 4 kilo 300 gram ????

Latahzen27

Bi veterinere götürün