Bu Kedinin Cinsi Ne

pompompurin

Her gün kapımın önünde besliyorum. Herkes güzelliğine hayran oluyor cidden. Tekir galiba ama kuyruğu uzun tüylü sincap gibi. (Eminim saçma sapan yorumlar gelecektir cinsini sorduğum için. Merak ettiğim için soruyorum zaten evime alma gibi bir ihtimal de yok.)

11 CEVAP

Bikedi

Tekirish mixhair

AngelHacker

Çok güzel bir sokakish karmaşıkhair. Bu cins çok sağlıklı olur. Çok da tatlıymış minik hatta classical green gözlere sahip..

sforselin

Ah gözleri falan da çok güzel :' Yuva bulmayı denesenize :)

zin

Tekirish fold:)

tugbaozgun

çok tatlı kırma olma ihtimali var

pompompurin

bana da kırma gibi geldi aslında yuva bulunsa çok güzel olur ama çok yabani bir kedi ve ilk başlarda yaklaşınca tıslıyordu henüz mama verdiğim zaman dışında yeni yeni yakınlaşmaya ve sevdirmeye başladı bakalım her gün daha bir yakınlaşıyor

HillB

Maşallah

sforselin

Bizim sokak kedisi diye adlandırdığımız anadolu kedilerinin fenotipi zaten çok çeşitli. Hepsine bir "cins"in kırması olduğunu söylemek çok mantıklı değil o yüzden. Uzun tüylüsü, kısa tüylüsü, beyaz renklisi, grisi hepsi var doğada. İnsanlar beğendiklerini alıp beğendikleriyle çiftleştirerek "cins" dedikleri kedileri ortaya çıkarıyorlar zaten.
Neyse sonuç olarak kendileri tekir desenine sahip uzun tüylü bir anadolu kedisi. Sahiplenmek isteyen olur falan diye insanlara sibirya kedisi falan dersiniz ama :)

Themis_hy

Tekir

Alperen07

Tekir ve Sarman kırması çoook tatlı bir kedi maşallah Rabbim ne güzel yaratmış

ChelseaTheCat

Tekir