4 Aylık Erkek Kedim Hasta

Sees

Veteriner kendime pekmez vermemi söyledi.bende verdim 1 CC aranizda veren oldu mu.faydasini gördünüz mü.

2 CEVAP

AngelHacker

Tam olarak nesi var kedinin? Pekmez diye bir şey hiç duymadım. Hatta hayvanlara sekerli şeyler verilmemeli diye biliyorum. Başka bir veterineri arayarak bilgi al derim. Bazen para için çirkin şeyler yapıyorlar. Ya da bilmiyorum demek istemiyorlar. Ben çok güvenmiyorum açıkçası..

Sees

Veterinerim paraci değil..aksine pek para almaz.. veteriner dernek başkanı olduğu için..solunum yetmezliği çekiyor bu aralar..akciger üşütmesi..antibyotik tedavisi yaptik ama ilerleme görmedik..vitamin kan yapıcı iğneler verdi..bide pekmez yedir dedi 2 gün sonra tekrar alacağım..ağzı açık nefes alıyor.