3. Kedi

Ayben02

Bir yıldır bahçemizde olan kediye kedilerim bir türlü alismadi naptiysam olmadı sürekli dövüyorlar iki kedim de şuan kısırlar ama yinede vuruyorlar ilan açtım da kimse istemiyor heralde hem kısır olmadığı için hem de aşıları yapılmadığı için ama maalesef bütçem yetmediği için yaptiramiyorum Instagram'da da paylaştım ama olmadı galiba kedilerim kiskaniyorlar öyleyse napabilirim bugün yine zor yetiştim hiç hırçın olmayan kedim kovaladı ve çok kötü vurdu zor yakalayıp içeri getirdim hayvan dışarda oturuyor yine gelip vuruyorlar sizce elimden başka ne gelir

1 CEVAP

Ayben02

İç parazit hapı yutturuyorum ama herkes sakin kedi istiyor bu kedi 1,5 yaşında ama aşırı oyuncu yani bence bı kedi beslemek demek sadece ona dokunup onu kucaklamak demek degil mesela kedilerimin ananeleri 8 yıldır bizim bahçede daha ona bir kere bile dokunmadım keşke sahiplendirebilsem