Kedimin Gözündeki Kırmızı Çapak

Pamukpasask

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Kedimde az önce farkettiğim bir durumu sizinle paylaşmak istiyorum. 3,5 aylık dişi tekir kedim az önce uyandığında gözünün kenarında sıvı çapak tarzı azıcık kırmızı renkte bir sıvı gördüm temizledim. Bu önemli birşey mi, daha önce olmadığı için çok endişelendim.

3 CEVAP

Ozllemcskn

Benim kedimin gözleri bazen çok akıyo sonra çapak oluyo sildiğimde farkediyorum kırmızı kahverengimsi bişey. Veterinerimiz antibiyotikli bi göz damlası verdi sonra geçti. Eğer sürekli gözleri sulanıp çapak olursa veterinerizle görüşün derim. Ara sıra olan bişeyse endişelencek birşey yok bence

Pamukpasask

Sadece bu akşam farkettim ama devam eder ise veterinerimizle görüşürüm :) Çok teşekkürler :)

elifozzdemiir

cayla silin