Kedim Kuru Üzüm Ve Leblebi Yiyor

Buketkazan

Kedim biz çerez yerken gelip çalıyor, kaçırıp gizlice yiyor sizin kedinizin böyle tuhaf alışkanlıkları var mi :(
Fistik findik da seviyor ama favorisi leblebi ve kuru üzüm

24 CEVAP

ZehraBulutt

Ahaha çok güldüm, bir de gariban yavrum favorilerine bak :) ama kuru üzüm kesinlikle yememeleri gereken bir gıda dikkat edin

ZehraBulutt

Benimkiler yemiyor ama kabuklu antep fıstığıyla, fındık vs ile çılgınca oynuyorlar.

Buketkazan

Üzüme daha çok dikkat edicem zaten nadiren bir iki tane yiyor kaşla göz arası ona da kızıyorum engelliyorum

hazzelto

Üzümün şeker oranı çok yüksek olduğu için kedilere çok zararlı. Ama leblebi sorun olur mu bilmiyorum, benim köpeğimin reflüsü var veterineri özellikle sade leblebi ver yatıştırır midesini demişti. Ama kedi ve köpek çok ayrı tabii.

hazzelto

Üzümün şeker oranı çok yüksek olduğu için kedilere çok zararlı. Ama leblebi sorun olur mu bilmiyorum, benim köpeğimin reflüsü var veterineri özellikle sade leblebi ver yatıştırır midesini demişti. Ama kedi ve köpek çok ayrı tabii.

Buketkazan

Teşekkür ederim arkadaş cevaplarınız için kesinlikle katılıyorum dikkat edilmeli

Buketkazan

bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum çok teşekkürler bilgilendirme icin

Buketkazan

Çok teşekkür ederim yorumlariniz icin artık dikkat ediyorum benzer bi şey yasayan olursa da dikkate alsin
Lila topik hepinize teşekkür ediyor ????

orhdoner

Dikkat edin üzüm çok zararlı ama bizimkiler de patlamış Mısır alıp kaçıyorlar hepsinde var bir uzaylılık merak etmeyin 🤣🙈