Kedim Kuru Üzüm Ve Leblebi Yiyor

Buketkazan

Kedim biz çerez yerken gelip çalıyor, kaçırıp gizlice yiyor sizin kedinizin böyle tuhaf alışkanlıkları var mi :(
Fistik findik da seviyor ama favorisi leblebi ve kuru üzüm

24 CEVAP

betul18

SAKIN SAKIN SAKIN ne kuru üzüm ne yaş üzüm vermeyin bir tanesi bile ciddi böbrek hasarlarına ölüme götürebilir çok dikkat etsin lütfen herkes internetten araştırabilirsiniz şok tehlikeli.

BritishMIA

Ya benim kedimde British leblebi yemek istiyor verirsem bir zararı dokunur mu ?

Buketkazan

Evet oynama da var alıp yere düşürüyor top gibi ordan oraya atıyor sonra bulmakla uğraştırıyor bizi sjsjjsjdjd

elifkonakci

Kuru ve taze üzüm böbrek hastalığı yapıyor. Kedilere verilmemesi gereken besinlerden. Asla vermeyin. Lila Topik'i de benim yerime sevmeyi unutmayın.

Pasacik07

Üzüm böbrek yetmezliği yapar Antep fıstığı yer ise ishal kusma gibi zehirlenme belirtileri gelir üzüm kanlı idrar gibi şeylere mahal verebilir

Gimlihanim

Üzümün kurusu da yaşı da çok zararlı. Kesinlikle vermeyin. Leblebi için bişey diyemeyeceğim bir bilgim yok açıkçası.

Mehmetneroo

Aboo çok tehlikeli ha bunlar Nero bir kez aşure yalamaya kalkmıştı nasıl korkmuştm bence uzak tutun ciddi hastalıklara sebep olabilir

teddybal

Kedi niye leblebi yesin ya çiğnemeden yutarsa soluk borusuna kaçarsa bence hiç o toplara girmeyin, çocuklar insanlarda bile olabiliyor bazen. Artı üzüm zaten kediler için zararlı aman diyeyim.

Ayben02

Bizimki de arada mısır cerezini kaçırıyor

Seymaaacaan

üzüm böbrek yetmezliği yapıyor aman haa! Fazla vermeyin sakın

Buketkazan

nedem böyleler acaba hshshsj bi de yanlış bi şey yaptığını bilir gibi gizli gizli kaçırıyor

Buketkazan

yok zaten nadiren bir iki tane kaçırıyor biz görmeden, görünce bi çaresine bakıyoruz

Sedayksl

Üzüm sakıncalı diye biliyorum hatta verilmemesi gereken meyvelerden biri hem kurusu hem tazesi dikkat edin

Sedayksl

Üzüm sakıncalı diye biliyorum hatta verilmemesi gereken meyvelerden biri hem kurusu hem tazesi dikkat edin

tugbaozgun

Yemeleri zararlı ve sakıncalı