Donör Arayışı

Zeytineren

6 yaşında ve 9 kilo olan kedimiz için donör olarak kan nakli yapabileceğimiz kedi arıyoruz. 5 kilonun üstünde ve klinik ortamda aşılarının tam olması gerekiyor. Kedimiz yoğun bakımda ve oksijen desteği bulunmakta. Kan nakli gerekmekte.

6 CEVAP

hazzelto

Malesef kedim bu şartları sağlamıyor ancak bulunduğunuz ili yazarsanız daha çok dikkat çekebilir. Umarım iyi olur, çok geçmiş olsun

AsenaTuncay

Geçmiş olsun inşallah bulursunuz bir an önce :/

SufleNarin

Allah şifa versin

Erogluekiin

Istanbulda gözüküyorsunuz çok yardımcı olmak isterim kedim en son 4 kilo 900 gram dı acaba yardımcı olabilir miyim? Bir de karma aşısı tam lösemi yok... Iç paraziti de var

elifkonakci

Çok geçmiş olsun, inşallah hemen bir donör bulunur.

Mapple2

Geçmiş Olsın :/ Alllah şifa versin İnşallah bulursunuz