Kedim İçin Ödül Mamasi

Latahzen27

Arkadaşlar kedim dişi tekir kedi 7 aylik olucak sizce ona hangi ödül maması verilir ben pek bilmiyorum?

4 CEVAP

Findikthecat

Dreams yada reflex odul cubugu verebilirsiniz.

sforselin

Ödül maması çok az miktarlarda verilmesi gereken şeyler zaten (kendim buna uyamıyorum ama:')
O yüzden ırkı, yaşı, cinsiyeti falan çok önemli değil.

Çubuk olanlar güzel. Gimcat ve reflex'in birkaç çeşidini kullandık sevmediği çıkmadı hiç. Yine reflex'in fileto ödül mamaları geldi mamanın yanında. Onları da severek yiyor.(kötü kokuyorlar) Sıvı ödül mamalarını da en seçiciler bile yiyor genelde. Biz Me-o'nunkini kullandık. Reflex'in ve miamor'unkiler de olabilir gibi. Vitakraft'ın çubuk ve sıvı ödül mamaları da var onlar da güzeldir diye düşünüyorum. Gimcat'inkiler de güzeldir. Bizimki yoğurt yemeye alıştı bununla. Sonra ilginç olarak Warf'ınkileri önerebilirim bir de. Katkı maddesiz, sadece kurutulmuşlar. Bizimki hamsiliyi çok sevmişti.

Latahzen27

Kedim etli hcbisey yemiyor ama tavuk ve balığı cok seviyor onlara yakın bisey olabilirmi

hazzelto

Reflexin balıklı ve brokolili bir ödül maması var fileto olması lazım, kedim onun için deli oluyor ve kilo yapmıyor. Ayrıca sıvı ödül mamalarına da çok düşkün. Karidesli vs bir çok çeşidi var.