Kedim Beni Sevmiyor

B3tulyal

Kedimi sevdiğim zaman gırlasa da sokakta sevdiğim kediler gibi bana sürtünmek yerine en yakınımızdaki eşyalara sürtünüyor. kediler sevdiği insanlara sürünerek kokularını bırakıyorlar diye biliyorum. kedim 8 aydır benimle. Yemedim yedirdim içmedim içirdim saatlerce oyun oynatıyorum strese gitmesin diye eve misafir bile kabul etmiyorum. Kendimi sevdirmek için ne yapabilirim

2 CEVAP

Mapple2

Sizin durum şu olsa gerek Kediler gizemli yaratıklardır. Sizi mi seviyorlar yoksa yalnızca lütfedip evinizde mi kalıyorlar asla bilemezsiniz. Onları son derece çekici kılan bu gizemdir. :d

Moree den dipnotlar

hazzelto

Benim kedim de hiç diğer kediler gibi gelip kucağıma yatmaz. Kendisini de canı istedikçe sevdirir, eve ilk geldiğimde 10 dk kucağımda oturur ve sonra yanıma uğramaz. Okuduğum kadarıyla benim hareketlerimden kaynaklı, onu her gördüğümde dokunduğum için benim ilgime ek olarak ihtiyaç duymuyor. Bir hafta o yanıma gelmedikçe onu sevmek için yanıma gitmedim, o gelmeye başladı. Ama yine de bazen dayanamıyorum malesef. Sizi sevmediğinden değil zaten yeterince ilgi gördüğü için muhtemelen.