Muz Ve Kestane Yiyen Kedi

kedilikizzz

Kedim muz ve kestane görünce çıldırıyor yemek için. Ben de en fazla 1 küçük kestaneye eşit olacak kadar veriyorum evde yapıldığı zaman. Muz da 1 ince dilim kadar. Çok zararı olur mu sizce ? O kadar tatlı yiyor ki deli gibi yemek istiyor bende dayanamıyorum veriyorum.

3 CEVAP

abartmadığınız sürece hiç bir problem olmaz sık olmamakla birlikte verebilirsiniz

polo

kediniin cinsi nedir kaç aylık bilmiyorum ama ben kedime çok ısrar edince muz çekirdek falan az az vermiştim bezelyeyi geçmez ama zaten hassas olan sindirim sistemini iyice sorunlu hale getirmişim gaz kabızlık falan en son idrar yolları tıkanması ile üçgün hastanede kaldı artık yasak ek gıda bile yok steril mama ve bol su dışında hiç birşey vermiyorum tabi vitamin ve malt macuna devam her sabah ilaçlı mama yiyor hala

kedilikizzz

Kedim smokin yani tekir yaklaşık 10 aylık. Polo üzüldüm kedin için. Bizimkinde hiç sindirim problemi olmadı inş benim yüzümden de olmaz öyle bir şey. Azcık azcık vermekle de olmasın ya bir şey.